Jaka ona będzie w 2020 roku?

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Facebook konkursu dla studentów: Grupa EPL rozmawia ze studentami: Moja UE w 2020 roku http://www.facebook.com/pages/Grupa-EPL-rozmawia-ze-studentami/119660778068738?v=wall

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie krótkiego eseju (maksymalnie 4 strony) na temat Unii Europejskiej w 2020 roku. Główną nagrodą jest shadowing, czyli dotrzymywanie towarzystwa przewodniczącemu Parlamentu Europejskiego, prof. Jerzemu Buzkowi w ciągu jednego dnia jego pracy w Brukseli oraz miesięczny płatny staż w sekretariacie Grupy Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Dziesięciu wyróżnionych otrzyma zaproszenie na wspólny obiad z prof. J. Buzkiem, publikację własnej pracy oraz nagrody książkowe wręczone na konferencji podsumowującej konkurs.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma status studenta (studiów magisterskich, licencjackich, doktoranckich, podyplomowych, itp.), nie ma ograniczeń wieku. W trakcie trwania konkursu na naszym profilu Facebook można wygrać atrakcyjne gadżety oraz znaleźć wskazówki na temat pisania eseju.

Więcej informacji o konkursie pod adresem: www.poland-epp.eu

Fot. Magdalena Majchrowicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*