Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu

Zapraszamy na koncert: Czesław Mozil Solo. Czwartek, 10 lutego, godz. 19:30 – SARP Social Club, ul. Stary Rynek 56.

Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu w wykonaniu, uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela – Czesława Mozila! Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno – liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić!
W programie są piosenki z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, która miała swoją premierę 19 listopada , a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.
„#IDEOLOGIAMOZILA” to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego  otoczenia. To zamknięty w 12 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości.Jak mówi Czesław Mozil: „#IDEOLOGIAMOZILA” to także płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. To pierwsza płyta, do której teksty napisałem w większości samodzielnie. Jako emigrant, wychowany na duńskiej ziemi, zawsze odczuwałem tremę pisząc po polsku. Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie”. Za produkcję albumu „#IDEOLOGIAMOZILA” odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors. 
Koncert jest w pełni charytatywny – każdy będzie mógł wesprzeć Hospicjum Palium – Motyle dla hospicjum. Warunkiem wstępu jest przesłanie potwierdzenia wpłaty darowizny na mail:
agnieszka.pietrusewicz.kret@gmail.com👉miejsca siedzące (100 zł)❤️
https://hospicjum-palium.pl/produkt/darowizna-100-zl/👉miejsca siedzące (>100 zł)❤️
https://hospicjum-palium.pl/konto-bankowe/

Koncert jest darmowy, a jednocześnie charytatywny. To Wy decydujecie, jaką kwotą chcecie wesprzeć Hospicjum Palium. Z Nowym Rokiem zapraszamy do przeistoczenia się w Motyle i pomocy w ramach akcji: “Motyle dla hospicjum”. 
Na koncert zapraszają!
Dorota i Damian Rogala
Więcej informacji o wydarzeniu:https://fb.me/e/1xI0WFKL2

Fot. Tomek Kaczor

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*