Trzyma w napięciu do końca

Bill Clinton, 42. prezydent Stanów Zjednoczonych, oraz James Patterson, jeden z najpopularniejszych amerykańskich pisarzy współczesnych, wspólnie stworzyli bestsellerową powieść!

„Gdzie jest Prezydent” to książka, do której prawa sprzedane zostały do 31 krajów, a dotychczas kupiło ją blisko 1,5 miliona czytelników na świecie. Premiera w Polsce 30 stycznia!

  • To się za chwilę wydarzy. Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6… 5… 4…
  • Zniknie wszystko. Dostęp do wody, prądu, twoich oszczędności.
    Nie zadzwonisz do rodziny. Nie będziesz wiedział, co się dzieje.
    Nie spodziewałeś się, że to może dotyczyć także ciebie.
  • Ktoś tylko czeka, by zrealizować swój plan. Ma sprzymierzeńca w Białym Domu. Wystarczy, że wpisze hasło.
  • W ściśle strzeżonym miejscu trwa narada przywódców najważniejszych państw świata. Ustalają strategię działania. Czy wystarczy im czasu, by ją zrealizować?

Tylko Bill Clinton i James Patterson mogli napisać taką powieść. Po raz pierwszy w historii prezydent Stanów Zjednoczonych odsłonił tajniki funkcjonowania Białego Domu autorowi światowych bestsellerów. Zabójcza kombinacja, która trzyma w napięciu do końca.

BILL CLINTON – 42. prezydent Stanów Zjednoczonych. Pełnił urząd głowy państwa w latach 1992–2001. Po opuszczeniu Białego Domu założył Clinton Foundation, zajmującą się podnoszeniem poziomu zdrowia na całym świecie, zapewnianiem możliwości rozwoju dziewczętom i kobietom, walką z otyłością i związanymi z nią chorobami dzieci oraz tworzeniem możliwości wzrostu gospodarczego, a także reagowaniem na efekty zmian klimatycznych.

JAMES PATTERSON – jeden z najpopularniejszych amerykańskich współczesnych pisarzy. Autor thrillerów i powieści kryminalnych, którego książki nie schodzą z list światowych bestsellerów. Jest liderem Światowego Rekordu Guinessa w kategorii „Największa liczba bestsellerów na liście »New York Timesa«”. Jego książki sprzedały się w ponad 375 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*