PIT z melonikiem

W połowie marca ruszył konkurs „PIT” Alior Banku. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą, aby bank rozliczył ich PIT-y za darmo. Wystarczy przynieść formularz podatkowy, dowód osobisty i zaświadczenie o ulgach, aby bank założył kartotekę klienta indywidualnego, w której zawarte będą te informacje.

Nie trzeba być klientem banku, aby przystąpić do konkursu, który wedle regulaminu trwać będzie do 22 kwietnia 2011 roku. Firma Impel HR Service sporządzi roczne zeznanie podatkowe całkowicie bezpłatnie. Trzeba podpisać regulamin konkursu, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (należy zawrzeć z bankiem umowę o świadczeniu usług oferowanych przez bank dla osoby fizycznej, w ramach której wyraża zgodę na weryfikację w Biurze Informacji Kredytowej) oraz podać adres e-mail.

Umowa jest ramowa, nie zobowiązuje do zakupu żadnego produktu, a jedynie dostarcza informacji niezbędnych do wypełnienia rozliczenia. Roczne zeznanie w ciągu trzech dni wysłane zostanie na naszego maila. Wiadomość jest zaszyfrowana, jedyny dostęp do niej to kod przesłany sms-em, który bank przesyła na nasz telefon.

Konkurs jest bezpłatny dla pierwszych 100 000 osób, jak na razie, pula nie została wyczerpana. Możemy również wyrazić zgodę bądź nie, aby bank wysłał nam na adres mailowy materiały promocyjne, związane z jego działalnością.

Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem www.aliorbank.pl
Adam Frąckowiak
Szymon Kozłowski
Adrian Krystman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*