Uwaga! Już tylko siedem dni

Zbliżamy się do wyjątkowego czasu w roku akademickim – do uroczystości absolutoryjnych! Wkrótce mija ostateczny termin rejestracji. Studenci mogą zgłosić swój udział do 30 kwietnia br.

Absolutorium to wydarzenie podsumowujące niezwykły okres w naszym życiu. Możemy nie tylko spojrzeć z perspektywy czasu na nasze osiągnięcia, ale także docenić ludzi, których udało nam się poznać. Ze wzruszeniem odbieramy kartę i inne wyróżnienia otoczeni wykładowcami, przyjaciółmi i członkami rodziny.

W tym roku organizatorem absolutoriów po raz drugi jest Biuro Organizacji Konferencji Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM. Profesjonalne podejście i doświadczenie w organizacji dużych imprez, z dodatkowym wsparciem ze strony studentów i pracowników Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, tworzą wyjątkowy charakter tych wydarzeń.

Fot. Michał Kalet

Strona absolutoriów UAM: www.absolutoriauam.pl