Samych dobrych stron

Kończy się rok 2023, rok pełen spotkań, wydarzeń, dobrych książek. Przed nami ostatnie spotkanie Klubu Książki u Raczyńskich: dzisiaj o godzinie 18 zapraszamy do Filii Sztuki na rozmowę o japońskiej powieści „O kocie, który ratował książki”.   

Nowy rok przyniesie nam na pewno wiele okazji do spotkań i rozmów. Pełen program wydarzeń na styczeń jest już dostępny na naszej stronie  http://www.bracz.edu.pl/events/ A ponieważ chcemy w nowy rok wejść w jak najlepszej formie, zapraszamy na pierwsze spotkanie nowego cyklu Pamiętaj o czwartku, czyli trening pamięci i relaksacji, które odbędzie się w czwartek 4 stycznia o godzinie 17 w Filii Sztuki.   

Nowy rok to, jak zawsze, okazja do aktualizacji konta oraz sprawdzenia swoich danych (przypominamy, że informacje o upływającym czasie wypożyczenia zbiorów wysyłamy mailem, zatem warto zadbać, by podany w bibliotece adres był aktualny). Przypominamy, że w każdym roku ważność konta bibliotecznego musi zostać przedłużona. Można to zrobić osobiście – podczas pierwszej wizyty w dowolnej placówce Biblioteki Raczyńskich – lub telefonicznie. Do czasu przedłużenia nie ma możliwości sprawdzania swojego konta bibliotecznego przez internet, a także zamawiania książek do książkomatu, odbierania ich i zwracania.  

 W nowym roku życzymy samych dobrych stron!   

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*