Są takie farmy

Jesień, gdy idzie o pogodę, zdecydowanie daje się we znaki. Jest to zatem ostatni moment, aby udać się na farmę dyń! Kolorowe liście i ostatnie promienie słońca tworzą idealne warunki do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Takie farmy stały się popularne w ostatnich latach i to z dobrego powodu! To urokliwe miejsca, gdzie czeka na odwiedzających wiele atrakcji. Malownicze widoki przywodzą na myśl tę magiczną aurę jesieni.

Gdzie zatem znajdziemy farmy w Poznaniu i jego pobliżu?

  • Posnania na swoim Food Fyrtlu (na zdjęciu) przygotowała świetną wystawę. Są tam nie tylko zabawy dla dzieci, ale wieczorami także głośna muzyka i pyszne jedzenie.
  • Godzinę od Poznania – Weranda Home w Sławicy. Znajdziemy tam strefę kulinarną, miejsce na ognisko czy ściankę do zdjęć.
  • W Dyniowej Zagrodzie w Plewiskach podziwiamy tysiące dyni. Zadbany ogród może posłużyć jako tło do pięknych zdjęć. Zagroda jest czynna w godzinach 9-17.

Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić kreatywnie czas i jednocześnie nie nadszarpnąć studenckiego budżetu, to zdecydowanie odwiedzenie takich miejsc jest świetnym pomysłem.

Fot. Natalia Nowacka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*