Międzynarodowy, edukacyjny. Od 10 września

W ramach projektu Social(i)Makers, realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (ROPS), powstał międzynarodowy program edukacyjny. Ma on  na celu zwiększenie kompetencji oraz umiejętności operacyjnych w zakresie innowacji społecznych. 

Social Innovation Academy jest otwartym, darmowym kursem internetowym, w czasie którego uczestnicy zapoznają się z kolejnymi modułami poruszającymi tematykę innowacji społecznych. Będzie się on odbywał w języku angielskim, ale dla chętnych przygotowany został  skrypt w języku polskim. Kurs rozpoczyna się od 10 września, ale już dziś można zapisywać się na stronie https://social-innovation-academy.teachable.com/.

Oprócz tego, istnieje możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń stacjonarnych poszerzających wiedzę z zakresu innowacji. Cykl czterech warsztatów odbędzie się w dniach: 18 i 25 września, 9 i 23 października w grupach maksymalnie 20-osobowych w godzinach od 9.30-14 przy ul. Ogrodowej 12 w Poznaniu. Szczegółowych informacji udziela Marta Ratajczak pod adresem e-mail: marta.ratajczak@rops.poznan.pl

Grafika: materiały organizatora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*