Kto po raz trzeci?

Za kilka godzin finał Mistrzostw Świata 2022. Zobaczymy w nim reprezentacje Argentyny oraz Francji. Francja chciałaby zostać mistrzem świata po raz drugi z rzędu, a obie drużyny mają na swoim koncie dwukrotne zdobycie tytułu. Która uzyska go po raz trzeci? Mecz rozpoczyna się o godzinie 16.

Jaki będzie jego przebieg. Każda z drużyn, tak sądzę, pierwsza, i już w pierwszych minutach, będzie chciała zdobyć bramkę. Ta chęć wyzwoli ogromną energię po obu stronach boiska. Gra będzie bardzo szybka i zegarmistrzowsko składna. Potem nastąpi jej uspokojenie, polowanie na błędy przeciwnika. Ale nie na długo. Przerzuty piłki, indywidualne rajdy, wjazd na pole karne, tamże także trochę chaosu i… bramki. Dla kogo więcej? Nie wykluczałbym i dogrywki. Stawiam jednak na Argentynę.

Ot, taka amatorska prognoza. Jak długoterminowa pogody – wraz z upływem czasu, spada prawdopodobieństwo jej sprawdzenia się. Życzę emocji często sięgających zenitu.

Mistrzostwa Świata Katar 2022. Finał: Argentyna – Francja. Godzina 16. Sędzią będzie Szymon Marciniak w asyście Pawła Sokolnickiego i Tomasza Listkiewicza, za VAR odpowiada Tomasz Kwiatkowski. Po raz pierwszy w historii polski team poprowadzi najważniejszy mecz piłki nożnej.

Obraz autorstwa Freepik https://pl.freepik.com/darmowe-wektory/gradientowa-ilustracja-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej_32623675.htm#query=katar&position=12&from_view=keyword

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*