Dzisiaj w Pireusie o muzycznym audiobooku

Lubisz audiobooki? Kręcą ciebie klimaty postapo? Wspierasz polską kulturę?  A może szukasz fajnej opcji na piątkowy wieczór? Wpadnij dzisiaj na spotkanie autorskie z  twórcami pierwszego w historii muzycznego audiobooka „Syndrom Riddocha”!

Będzie ono poświęcone  projektowi #SyndromRiddocha. Wezmą w nim udział: Sylwia Błach – pisarka z Poznania, autorka pięciu książek i licznych  opowiadań, studentka studiów doktoranckich na Politechnice Poznańskiej, Katarzyna Adamczyk Kuźmicz – aktorka teatralna i lektorka znana z reklam, Tomasz Sosnowski – dziennikarz radiowy i autor audycji literackich. Spotkanie poprowadzi Marcin Smyczyński, student z Uniwersytetu Ekonomicznego.

W trakcie spotkania zostanie przedstawiony projekt crowdfundingowy,  którego celem jest zebranie 16 tysięcy na wydanie pierwszego w historii  muzycznego audiobooka. Projekt został już wsparty przez 13 osób, a to dopiero początek! Więcej informacji o projekcie:

https://polakpotrafi.pl/projekt/syndrom-riddocha-music-audiobook

Twórcy na spotkaniu opowiedzą o pracy twórczej. Zostanie zaprezentowany  fragment audiobooka, a każdy z autorów opowie o swoim wkładzie w  powstanie audiobooka. Porozmawiają na temat literatury, tworzenia  audiobooków, pracy aktorskiej i pisania książek. Spotkanie odbędzie się dzisiaj w Inkubatorze Kultury Pireus (ul. Głogowska 35) o godzinie 20. Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/2094854774132512/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*