Niestety, nasi oldboye przegrali

Dzień piłkarza był już trzecim, po koncercie Stinga i meczu Lecha z FC Salzburg, otwarciem Stadionu Miejskiego. Była to impreza charytatywna, zatem wejście darmowe dla wszystkich chętnych.

Na początku na murawie pojawili się młodzi zawodnicy, którzy rozgrywali finał turnieju Talenty 2012. Następnie na boisku zmierzyli się poznańscy lotnicy i samorządowcy. Spotkanie to oglądało wielu poznaniaków, którzy przyszli obejrzeć stadion.

Wszyscy jednak czekali na spotkanie oldboyów Lecha i Łodzi. W ekipie poznaniaków zagrało kilku bardzo znanych byłych lechitów m. in. Mirosław Okoński, Jarosław Araszkiewicz, a także obecny trener napastników Kolejorza – Andrzej Juskowiak. Niestety, drużyna z Wielkopolski uległa w tym spotkaniu rywalom 3:4.

Cała imprezę uświetnił koncert Mezo, zespołów Muchy i Acid Drinkers. Dzień piłkarza był też dobrą okazją do obejrzenia nowego stadionu. Wszyscy, którzy przybyli na Bułgarską, opuszczali ją w świetnych humorach.

Od redakcji: autorka jest uczennicą X Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu, które współpracuje z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Fot. www.lechpoznan.pl
Fot. Ania Ceyza

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*