W rytm hip-hopowych bitów

Stowarzyszenie Honorowi razem z Wolontariatem Wielkopolskim zapewnili nam prawie pięć godzin dobrej zabawy w rytm hip-hopowych bitów na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą charytatywnego koncertu „4 the people” w którym wzięli udział raperzy z Poznania, Krakowa oraz Warszawy.

Dzięki występom Prof’a, składu Streetworkerz, Pyskatego oraz PeeRZeta do poznańskiego klubu Blue Note udało się przyciągnąć kilkudziesięciu fanów polskiego rapu. Imprezę, z której dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych czwórki niesłyszących dzieci, poprowadził poznański dziennikarz muzyczny i raper, Enrikle oraz Quest.

Trójka podopiecznych Towarzystwa Osób Niesłyszących, poza całkowitym brakiem słuchu, ma także poważne schorzenia kręgosłupa, przez co na co dzień zmuszeni są poruszać się na wózku inwalidzkim. Organizatorzy w czasie imprezy przeprowadzali licytację koszulek (Tomiko), płyt (Tomiko, Streetworkerz)oraz plakatów z podpisami artystów. Na portalu aukcyjnym Allegro do tej pory można wylicytować między innymi jedną z dwóch piłek podpisanych przez piłkarzy Lecha Poznań, książkę „Piotr Reiss- Spowiedź piłkarza cz. 1” z autografem legendy Lecha oraz płytę Pyskatego z autografem.

Fot. Ada Dymek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*