Zdjęcie z triceratopsem lub iguanodonem

W Galerii Handlowej Poznań Plaza powstało miasto dinozaurów. Te prehistoryczne zwierzęta mają pozostać tutaj aż do 23 listopada. Wystawa cieszy się niezwykłym zainteresowaniem. Rodzice przyprowadzają dzieci, dziadkowie wnuków, a młodzi mężczyźni zapraszają tutaj swoje ukochane, żeby pokazać do czego jeszcze kilka lat temu biło ich serce.

Zwierzęta rozstawione są w całej Galerii Handlowej bez żadnego ogrodzenia, co daje możliwość podejścia do dinozaura, dotknięcia go i, co ważne, uwiecznienia tej chwili na fotografii. Pod każdą figurą jest tabliczka z nazwą zwierzątka i najciekawsze informacje na jego temat. Wśród dinozaurów, które odwiedziły Poznań, można zobaczyć: triceratopsa, ceratozaura, stegozaura, iguanodona, wulkanodona, celofyza, euoplocefala, styrakozaura, deinonycha, antystrofa i iguanodona.

Jak podaje Galeria Handlowa Poznań Plaza na swojej stronie internetowej, wystawa jest jednym z modułów największej w Polsce wędrownej wystawy tematycznej: „Dinozaury – giganci czasów prehistorycznych”. Ekspozycję prezentuje firma specjalizująca się w interaktywnych projektach z dziedziny historii, kultury, sportu i rozrywki – Park Miniatur S.A.

Wystawa zachwyca nie tylko fanów tych legendarnych stworów, ale każdego kto odwiedza galerię.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*