1/8 finału MŚ. Co nas czeka? 


Już za kilka godzin, o szesnastej, pierwszy mecz tej fazy mistrzostw. Na murawie zmierzą się reprezentacje Holandii i USA. O godz. 20 rozpocznie się mecz Argentyna – Australia. Od 9 grudnia 1/4 fazy pucharowej.

Polscy kibice czekają na jutrzejsze popołudnie (godz. 16), gdy nasza drużyna zmierzy się z Francuzami, zwycięzcami poprzednich mistrzostw. Będzie to zadanie trudne, lecz – jak pokazał nam ten Mundial – nic nie jest niemożliwe.

W poniedziałek też nie zabraknie wrażeń. Ciekawie zapowiada się starcie drużyn z Japonii i Chorwacji. Nikt nie jest w stanie wskazać jednoznacznie faworyta. Ostatni dzień rozgrywek tej fazy (6 grudnia) nie mniej ciekawy. Mecze rozegrają Maroko i Hiszpania (godz. 16) oraz Portugalia i Szwajcaria (20) . Większość jest zdania, że wygrają zespoły z Półwyspu Iberyjskiego.  

1/4 fazy pucharowej rozpocznie się 9 grudnia i wezmą w niej udział drużyny, które wyjdą zwycięsko z 1/8. Czy w tym gronie znajdzie się reprezentacja Polski? Chociaż statystyki i rzeczywistość są przeciwko nam, warto mieć nadzieję.

Obraz autorstwa Freepik

https://pl.freepik.com/darmowe-wektory/gradientowa-ilustracja-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej_32623675.htm#query=katar&position=12&from_view=keyword

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*