W świecie kultowych słoneczników

Wystawa multisensoryczna obrazów Vincenta Van Gogha, przyniosła ogromny sukces na całym świecie. Można było ją zobaczyć w takich miastach, jak: Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Las Vegas, Dubaj, Berlin, w Paryżu „Atelier des Lumières”, a teraz w Poznaniu! 

“Jedna z najbardziej zachwycających nowoczesnych form wystawy Van Gogha stworzona dzięki współczesnej technologii.” – tak opisuje wystawę NBC News. Jest ona dostępna w hali nr 1 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Cieszy się dużą popularnością i, choć trwa już od 16 września 2023, codziennie jest wielu zwiedzających.  
Zobaczyć można kopie obrazów Van Gogha, przeczytać historię malarza, a następnie przejść do pomieszczenia, w którym zobaczymy multimedialny pokaz dzieł Van Gogha. Na naszych oczach ożywają, poruszają się i są pięknym teatrem światła i dźwięku. Wystawa jest dedykowana każdej grupy wiekowej. Czynna będzie do 28 stycznia 2024, zatem jest to ostatnia szansa na to, aby zanurzyć się w świecie Van Gogha, pełnego jego kultowych słoneczników, migdałowców i gwiaździstych kadrów… 

Fot. Klaudia Frąckowiak 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*