Temat, który nas zainspirował

Babbel wystartował z nową kampanią reklamową skupiającą się na rozmowach, które przynoszą przełom w naszym życiu zawodowym. Kampania prezentuje realne sytuacje, które potrafią zmienić naszą karierę, a nawet życie.

Z pozoru mało znaczące rozmowy, na przykład pogawędki na temat hobby czy umiejętności językowych, potrafią zbliżyć do siebie ludzi i wpłynąć na ich los. W ten sposób Babbel chce zwrócić uwagę na znaczenie języka, który jest czymś więcej aniżeli dodatkiem do CV. Znajomość drugiego języka otwiera drzwi do wymarzonej pracy i oferuje zupełnie nowe możliwości.

„Nasza kampania koncentruje się wokół tych niepozornych rozmów, które przynoszą kolosalne efekty. Chociaż niektóre interakcje wydają nam się błahe, to każda z nich może doprowadzić do przełomu w karierze, który będzie miał wpływ również na pozostałe sfery życia” – mówi Charlotte Moore, dyrektor kreatywna. „Osobiście czuję się mocno związana z tą kampanią. Jako osoba anglojęzyczna nauczyłam się włoskiego w wieku 37 lat. To, co nastąpiło później, zarówno w moim życiu prywatnym, jak i zawodowym, przerosło moje najśmielsze oczekiwania”.

Międzynarodowa kampania opracowana i zrealizowana przez wewnętrzny zespół kreatywny Babbel wystartowała w Polsce 17 sierpnia i rozpoczęła się od 20- i 30-sekundowych reklam telewizyjnych. Kampania, zrealizowana została we współpracy z BWGTBLD, uznanym domem produkcyjnym z Berlina.

Ana Cavalcanti, szefowa działu kreatywnego w Babbel, komentuje: „Mówienie w drugim języku nie zawsze jest łatwe. Dlatego chcieliśmy uhonorować naszych użytkowników, przedstawiając ich historie, a także sukcesy, które odnoszą. Centralnym elementem kampanii jest zmiana, która może nastąpić w związku z nauką języka. To temat, który nas zainspirował. Przyjrzeliśmy się okolicznościom i powodom, dla których ludzie w różnych zakątkach świata uczą się języków. Ponadto uważnie przeanalizowaliśmy lokalne warunki, aby dokładnie odwzorować kulturę i realia, w jakich funkcjonują. Dopiero wtedy mogliśmy zaprezentować ich zaangażowanie w naukę języka, które stanowi początek dla osobistych przemian w ich życiu.

Babbel to wygodne narzędzie do nauki języków online, a także rozwoju kariery zawodowej. Wszystkie kursy Babbel zostały stworzone przez międzynarodowych ekspertów. A wszystkie lekcje zostały oparte o codzienne sytuacje i rozmowy, dodając użytkownikom pewności siebie koniecznej do komunikacji w drugim języku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*