Porusza wątek nieszczęśliwej miłości

W auli Wydziału Studiów Edukacyjnych (Poznań, ul. Szamarzewskiego 89) we wtorek, 17 grudnia o godzinie 19 premiera spektaklu pt. „Balladyna” w reżyserii  Weroniki Przewoźniak i Adama Jaźwińskiego.
Nasza grupa – Studenckie Koło Literacko-Teatralne „Dygresja” – działa od 16 lat. Zrzeszamy  studentów z różnych kierunków i wydziałów. Tworzymy studencką społeczność miłośników szeroko rozumianego teatru, która wystawia autorskie spektakle dramatyczne, komediowe oraz przedstawienia dla dzieci. Uczestniczymy również w cotygodniowych warsztatach tematycznych w celu rozwijania swoich umiejętności aktorskich tudzież interpersonalnych. Kierując się naszym dygresjowym mottem „Krótka (…) przerwa w codzienności”, staramy się wypełnić swoje życie pasją i zabawą.
„Balladyna” jest portretem psychologicznym Goplany przedstawiającym bohaterkę jako władczynię i kobietę. Dramat, bazujący na znanym dziele Juliusza Słowackiego, porusza wątek nieszczęśliwej miłości, która niszczy samą zakochaną, jak i cały otaczający ją świat. Ile jesteśmy w stanie poświęcić dla miłości? Co może się stać, jeśli stracimy kontrolę nad tym pragnieniem?
Informacje o Studenckim Kole Literacko-Teatralnym „Dygresja” – https://www.facebook.com/sklt.dygresja/
Zapraszamy na spektakl.
Fot. z postu użytkownika Studenckie Koło Literacko-Teatralne „Dygresja” w grupie Balladyna

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*