Nagrody wartości 50.000 zł!

UWAGA! Rozpoczyna się XV. edycja Studenckiego Nobla dla studentów z całej Polski! 

Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza do udziału wszystkich studentów chcących podzielić się swoimi osiągnięciami w zakresie nauki, sztuki oraz działań społecznych.  Studencki Nobel propaguje rozwój nauki i sztuki, wspiera idee wolontariatu oraz ułatwia młodym i zdolnym ludziom start w przyszłość.  To ogólnopolski program stypendialny w pełni tworzony przez organizację studencką.

Niezależne Zrzeszenie Studentów od lat pragnie, aby młodzi ludzie pokazywali swoje osiągnięcia, stale się rozwijali i otrzymywali dobry start w przyszłość, stąd już XV. edycja konkursu. Program daje wiele możliwości rozwoju, poszerzenia doświadczenia oraz zdobycia nowych kontaktów. 

W trakcie Gali Finałowej konkursu zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 50.000 zł, ufundowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Aby aplikować wystarczy wejść na stronę https://studenckinobel.info/index.php/formularz-zgloszeniowy/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 25.03.2024.  

Zachęcamy do zgłaszania się oraz śledzenia social mediów projektu:

https://www.facebook.com/StudenckiNobelpl

https://www.instagram.com/studencki.nobel/

——————–

Autorka jest Wiceprzewodniczącą ds. Projektów Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*