Stacjonarne, zdalne, hybrydowe

W marcu studenci wszystkich rodzajów studiów i absolwenci do 30. roku życia mogą zgłaszać się do Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. Do wyboru mają blisko 120 staży w ponad 50 firmach z 15 miast: od Sopotu po Przemyśl. Wszyscy stażyści otrzymają wynagrodzenie – od 4500 zł do 7500 zł za miesiąc.

To organizowany przez Polską Radę Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach i branżach – największa tego typu inicjatywa w Polsce. W jednym miejscu znajdą oferty płatnych praktyk wszyscy ci, którzy myślą o przyszłości jako: analitycy, finansiści, HR-owcy, programiści i specjaliści IT, projektanci UX, specjaliści do cyberbezpieczeństwa, prawnicy, PR-owcy, marketerzy, specjaliści od mediów i reklamy, stratedzy biznesowi, logistycy, inżynierowie, specjaliści e-commerce, handlowcy i specjaliści od zakupów (procurment) czy osoby chcące pracować w zawodach kreatywnych albo zainteresowanych współpracą z influencerami.

Rekordowa edycja. – W tym roku oferujemy prawie 120 staży w ponad 50 firmach, co jest rekordowym wynikiem w ponad 20-letniej historii Programu Kariera – mówi Marian Owerko, wiceprezes Polskiej Rady Biznesu, twórca i szef Programu Kariera. W 21. edycji programu najlepsze krajowe i międzynarodowe spółki oferują staże w 15 miastach, m. in. w Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Krakowie Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie czy Wrocławiu. W niektórych firmach przewidziana jest także praca zdalna lub hybrydowa.

Elastyczne terminy, ale trzeba się spieszyć. Większość staży odbywa się w czasie wakacji, jednak pracodawcy podchodzą elastycznie do ustalania terminów, biorąc pod uwagę preferencje uczestników. Niektóre z praktyk mają rozpocząć się już w marcu.

Staże dostępne na https://www.programkariera.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*