Inspirują inne kobiety

W imieniu organizatorów oraz Grupy Badawczej nad Różnorodnością, Równością i Reintegracją zapraszam do udziału w webinarium pt. „Równość w różnorodności. Perspektywa kobiet”, które odbędzie się 8 marca 2022 na platformie ZOOM.  Konferencja będzie również transmitowana na YouTube Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Jednym z najbardziej istotnych założeń tego wydarzenia jest dyskusja, wymiana opinii oraz poglądów na temat problemów dzisiejszego świata związanych ze zjawiskami zmian zachodzących w wielu obszarach życia społecznego. Podczas webinarium będziemy rozmawiać z kobietami zaangażowanymi w promowanie i realizację zmian poprzez społeczeństwo obywatelskie, aktywizm, protesty czy praktykę polityczną. Kobietami, których kariery traktowane mogą być jako wzorce w szczególności dla młodego pokolenia. Są one zdolne inspirować inne kobiety do zmian w życiu i podejściu do niego odwołując się do swojej twórczości oraz sukcesów.

Usłyszymy prelegentki, które zachwycają swoimi osiągnięciami sportowymi oraz dziennikarki, które każdego dnia stykają się z zachodzącymi na świecie zmianami.

Link do wydarzenia: 

https://facebook.com/events/s/webinarium-rownosc-w-roznorodn/1780952522103395/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*