Kup gadżet UNICEF

Fundacja UNICEF od lat, przy pomocy wielu uczelni w Polsce, organizuje akcję „UNICEF na Gwiazdkę”. W tym roku, po raz kolejny, przyłącza się do niej Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań. W dniach 13 – 17 grudnia na Wydziale Prawa UAM (Collegium Iuridicum Novum, al. Niepodległości 53) prowadzona będzie sprzedaż gadżetów UNICEF; przychód w całości przekazany zostanie tej międzynarodowej organizacji.

Celem akcji „UNICEF na Gwiazdkę” jest pozyskanie funduszy umożliwiających realizację przedsięwzięć ratujących życie dzieci. Wspomagając ją, mamy możliwość wspierania akcji szczepień, obejmującej setki milionów dzieci oraz kobiet w ciąży. Pieniądze uzbierane w czasie akcji UNICEF są przeznaczane na budowę szkół, szkolenie nauczycieli i przygotowanie materiałów umożliwiających edukację najmłodszych ofiar kryzysów humanitarnych i mieszkańców krajów rozwijających się. Biorąc udział w akcji, umożliwiamy także dostarczanie żywności i środków niezbędnych do przeżycia dzieciom żyjącym w regionach dotkniętych głodem i nędzą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk, na których sprzedawane będą gadżety akcji „UNICEF na Gwiazdkę”. Od 13 do 17 grudnia punkt znajdujący się w Collegium Iuridicum Novum będzie czynny w godzinach 9-15.

Zapraszamy także na koncert, który odbędzie się 15 grudnia o godz. 20 w Pubie Dubliner. Wystąpią zespoły: Ciabattaband oraz Smoke On the Main Street. Z muzyką obu zespołów można zapoznać się na stronie www.myspace.com.

Więcej informacji na stronie:
http://www.elsa.poznan.pl/unicef/

Fot. www.unicef.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*