Zgłaszanie projektów do 31 marca 2022

Celem Akademii Metodologicznej jest zwrócenie uwagi młodych naukowców na znaczenie warsztatu metodologicznego w prowadzeniu badań. Jej autorzy dostrzegli możliwość tworzenia wartości dodanej w nauce poprzez popularyzację studenckich badań naukowych. Ukoronowaniem prac będzie prezentacja projektów studenckich i doktoranckich podczas dwudniowej konferencji naukowej.

Uczestnicy będą mieli czas na opracowanie i zgłoszenie własnych projektów badawczych do 31 marca 2022, za pomocą formularza. Zakwalifikowane projekty zostaną zaprezentowane podczas konferencji w gnieźnieńskim Instytucie Kultury Europejskiej UAM. Została ona zaplanowana na 21 i 22 kwietnia 2022 roku.

Akademia Metodologiczna jest kierowana do studentów i doktorantów z UAM i innych uniwersytetów, którzy reprezentują nauki o polityce i administracji, a także nauki o komunikacji społecznej i mediach. Koszt uczestnictwa to 50 złotych i obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz materiały konferencyjne.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa profesora Andrzeja Stelmacha. Przewodnictwo rady naukowej objął doktor habilitowany Łukasz Scheffs. Współorganizatorem z ramienia studentów jest wydziałowe Koło Naukowe Psychologii Polityki. Więcej informacji na stronie internetowej Akademii: https://wnpid.amu.edu.pl/akademia-metodologiczna.

Wydarzenie w serwisie Facebook: https://fb.me/e/2US2qQvKw

Strona internetowa: https://wnpid.amu.edu.pl/akademia-metodologiczna.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*