Widzowie show – partnerami i świadkami

Szymon Majewski, dziennikarz, satyryk, aktor, jak sam o sobie mówi, ”adehadowiec” wystąpi w spektaklu, przez siebie stworzonym, napisanym wspólnie z Krystyną Jandą i Marysią Seweryn, ale samodzielnie granym. Publiczność obejrzy „One mąż show” 1 kwietnia o godz. 18 w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa).

Majewski ukończył nietypowy kierunek, jest technikiem autoklawów medycznych (specjalizacja: sterylizacja gazowa i parowa). Podejrzewam, że nigdy nie pracował w wyuczonym zawodzie. Jak sam podkreśla w wielu wywiadach, unikał szkół i nauki, ciągle go gdzieś gnało, nie umie usiedzieć w jednym miejscu… Za to uwielbiał zajmować się wynalazkami. Najpierw prezentował je w Radio Zet. Trafił tam z ogłoszenia w gazecie. Znamy go z programów Sponton, Szymoniada i Majewiada, PogoDyńka, Bułka z Szymkiem. Obecnie prowadzi wywiady z gwiazdami w programie Nie mam pytań.

Jak czytamy na stronie Och Teatru, gdzie na co dzień wystawiany jest spektakl, „One mąż show” to monolog znanego i lubianego Szymona Majewskiego, który na przykładzie swojego małżeństwa opowiada o kłopotach i radościach współczesnego związku, relacji kobieta-mężczyzna, mąż-żona. To złożona z  przykładów i prawdziwych, zabawnych sytuacji, opowieść o uczuciu bezkompromisowym. Ciepła, ironiczna, autoironiczna, złośliwa i bardzo prawdziwa opowieść o kobiecie. Opowieść męża – zależnego od humorów żony i jej sposobu myślenia, zakochanego, mierzącego się ze współczesnymi stereotypami i popularnymi uprzedzeniami zarówno swojej żony, jak i jej koleżanek. Spektakl ilustrowany zdjęciami z historii małżeństwa państwa Majewskich. Będzie to bliski wszystkim, bardzo zabawny i oczyszczający wieczór, podczas którego widzowie staną się partnerami i świadkami zwierzeń niepoprawnie – choć i nie bez refleksji – zakochanego człowieka.”

Bilety w cenie 49 zł można kupić w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis bilety24.pl    (za www.tarnowakultura.pl)

Fot. Ola Grochowska (www.ochteatr.com.pl)

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*