W puli nagród 90.000 złotych

25-27 października na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się maraton programowania organizowany przez Bank Pekao S.A. Hackathon #PekaoCoders. Uczestnicy wydarzenia będą zmagać się z postawionymi przed nimi wyzwaniami: jak dane z terminali płatniczych wykorzystać na potrzeby klientów banku oraz jak w przystępny sposób je zaprezentować.

Bank Pekao zaprasza do zapisów pojedyncze osoby, ale także całe zespoły. Szuka programistów, ale nie tylko, gdyż tylko niejednorodne zespoły mogą stworzyć pomysły
z wielkim potencjałem. Na pewno w zespole przydadzą się kompetencje: w zakresie user experience (UX) i user interface (UI), ale także pasja do zajmowania się rozwojem biznesu, projektowania usług oraz marketingu. Mile widziani są również socjologowie.

Hackathon we Wrocławiu to ostatni z cyklu sześciu hackathonów eliminacyjnych organizowanych przez Bank Pekao we współpracy z uczelniami w całej Polsce. Poprzednie odbyły się w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Rzeszowie oraz w Łodzi. Uczestnicy maratonu, młodzi ludzie, w interdyscyplinarnych zespołach, pod czujnym okiem grupy mentorów, opracowują koncepcje dla realnych biznesowych wyzwań.

Udział w hackathonie jest bezpłatny. Łączna pula nagród cyklu wynosi ponad 90 tys. zł. Poza nagrodami finansowymi i rzeczowymi, istnieje również możliwość wzięcia udziału w płatnym programie stażowym. Więcej informacji o wydarzeniu i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie https://www.pekaocoders.pl/wroclaw. Zapisy do udziału także pod: http://tiny.cc/lg2kez.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*