Uwaga! Tylko do środy

Grupa Amica wraz z Fundacją na rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów zachęca do aplikowania do projektu stworzonego z myślą o studentach poznańskich uczelni.

Preinkubacja ma na celu wsparcie młodych ludzi w zdobywaniu doświadczenia zawodowego i poszerzaniu zdolności pracy projektowej. Na zakwalifikowanych studentów czekają ciekawe problemy biznesowe do rozwiązania, a dla najlepszych nagrody pieniężne oraz możliwość skorzystania ze staży w spółkach Grupy Amica. Aplikacje można wysyłać do 15 września. Program rozpocznie się w październiku 2021.

„Preinkubacja Studencka i wyzwania projektowe w Amica S.A.” to innowacyjny projekt adresowany do studentów z Poznania. Program stwarza nowe szanse dla młodych ludzi, którzy chcą uzyskać rzetelną i praktyczną wiedzę, zdobyć doświadczenie oraz poznać inne osoby zainteresowane tematami z zakresu przedsiębiorczości czy tworzenia innowacyjnych projektów. Celem programu jest pomoc studentom, będącym u progu kariery zawodowej, w wejściu na rynek pracy oraz wprowadzenie ich w przestrzeń biznesu, pozwalając na zdobycie doświadczenia, nowych umiejętności i zdolności pracy projektowej.

Nasz program na odpowiadać na potrzeby zarówno przyszłych pracodawców, jak i nowych osób na rynku pracy. Rekrutujemy do niego na wszystkich poznańskich uczelniach, gdyż chcemy stworzyć studentom nowe możliwości rozwoju. Naszą ideą jest jednak, by korzyści z preinkubacji były obustronne. Postawimy przed jej uczestnikami pytania, które są ważne dla naszej firmy, a na które dotychczas nie sprecyzowaliśmy sobie odpowiedzi. Jesteśmy przekonani, że świeże spojrzenie i młodzieńcza kreatywność okażą się tu wartością dodaną. Wierzymy, że taki sposób działania będzie atrakcyjny dla studentów, a nam pozwoli silniej zaistnieć w środowisku młodych, utalentowanych ludzi – mówi Olech Bestrzyński, zastępca dyrektora HR Grupy Amica.

Preinkubacja studencka to okazja do wzięcia udziału w wartościowych warsztatach i szkoleniach, realizacji własnych pomysłów z dziedziny IT, marketingu, sprzedaży czy logistyki, zbudowania relacji z ekspertami Grupy Amica oraz zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Każdy zespół biorący udział w programie będzie miał szansę na zdobycie nagrody pieniężnej. Łączna pula nagród wynosi 20 tysięcy złotych. Dodatkową atrakcją dla wszystkich studentów będzie możliwość odbycia staży w spółkach Grupy Amica. W programie przewidziano także zwiedzanie fabryki firmy oraz Stadionu Poznań.

Rekrutacja trwa do 15 września 2021 r. Aplikowanie do programu jest możliwe pod linkiem: https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=3384215&cfg=537d2b79d5e84851bd8f2c6b0c2a6fe2&fromSkk=1626097907153&ejoId=160663&ejorId=184505&comId=13600912

——————–

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. W portfelu grupy znajdują się marki: Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia), CDA (Wielka Brytania) oraz Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na blisko 70 rynkach na świecie około 5 milionów urządzeń rocznie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*