Twoja szansa właśnie nadchodzi!

Marzysz o karierze aktora? Twoja szansa właśnie nadchodzi! Reflektory skierowane prosto na Ciebie, publiczność w napięciu czekająca na kwestie, które wypowiesz – brzmi pociągająco?

Jeśli tak, to nie czekaj dłużej i spróbuj swoich sił na deskach teatru. Okazja ku temu nadarzy się już za kilka tygodni. Otwarte przesłuchania 28 stycznia organizuje poznański Asz.Teatr. Wydarzenie z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie, bo możliwość dołączenia do tego zespołu pojawia się niezwykle rzadko. Teatr planuje obecnie rozpoczęcie prac nad przygotowaniem spektakli opartych na twórczości między innymi Stanisława Ignacego Witkiewicza, Henryka Sienkiewicza czy Federico García Lorca.

Jak informują organizatorzy otwartych przesłuchań, jednym z warunków koniecznych do spełnienia w celu wzięcia udziału w castingu jest obecność na przynajmniej jednym ze spektakli. Zainteresowani proszeni są o przesłanie zgłoszenia drogą mailową: asz.teatr@gmail.com. Następnie ustalona zostanie godzina spotkania oraz przekazane zostaną pozostałe informacje. Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 19.30 w Centrum Kultury „Dąbrówka” na osiedlu B. Chrobrego 120.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*