Sukces czy klapa?

Jutro światowa premiera kolejnego spin-offu sagi Star Wars, ukazującego losy jednego z najbardziej barwnych bohaterów w galaktyce.

„Solo: A Star Wars Story” – tak brzmi tytuł tego filmu. Widzowie, po pożegnaniu Hana Solo w epizodzie siódmym, będą mieli okazję spotkać go ponownie w najnowszej produkcji. Ale czy na pewno? Jak wiadomo, fabuła filmu skupia się na latach młodości tego bohatera i wydarzeniach sprzed epizodu czwartego. Zbliżająca się premiera budzi sporo kontrowersji, głównie za sprawą doboru aktora. Okazuje się, że to nie Han Solo, ale Harrison Ford pożegnał się z fanami Star Wars.

W rolę młodego pilota Sokoła Millenium wcieli się tym razem Alden Ehrenreich. Wydaje się, iż fanom całej sagi, trudno jest pogodzić się z taką zmianą. Wielu z nich, mimo wszystko, z niecierpliwością czeka na kolejny film z tego uniwersum.  Jest też spore grono osób, przez które na film spadła lawina krytyki, jeszcze przed premierą.  Czy „Solo: A Star Wars Story”, powtórzy sukces „Rogue One: A Star Wars Story”, czy okaże się klapą?

Fot. https://pixabay.com/pl/sok%C3%B3%C5%82-millenium-sok%C3%B3%C5%82-star-wars-1627322/

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*