Sportoteka szczęśliwa dla Lidki i Violi

Finał turnieju tenisowego,  jak i wcześniejsze jego mecze, były bardzo emocjonujące. BabolaT Debel Cup zgromadził wczoraj w puszczykowskiej Sportotece 28 zawodniczek.

Pierwsze z nich wyszły na kort w godzinach przedpołudniowych. Rywalizowały w trzech grupach, potem obowiązywała drabinka. Losy turnieju ważyły się do wieczora. Kilka minut przed godziną 21 poznaliśmy zwycięską parę. Lidka Ostrowska i Viola Stróżyk (na zdjęciu po lewej) pokonały, po zaciętej walce o każdą piłkę, parę Jola Loga i Magda Spychała. Na trzecim miejscu uplasowały się: Siegrid Nitzschke i Elżbieta Majchrowicz-Piechocka oraz Edyta Klimek i Krystyna Lancmańska.

Arkadiusz Krzyżański, organizator turnieju, zadbał o każdy jego szczegół. Kolejna edycja BabolaT Debel Cup 17 grudnia. Również w Sportotece. Jest to nowoczesne wielofunkcyjne centrum sportowo-rekreacyjne (3 korty w hali, 4 zewnętrzne i 2 dla dzieci, pola do mini golfa, klub fitness).

Turnieje odbywają się w formule Open, a to oznacza, że mogą w nich brać udział wyłącznie osoby, które nie były klasyfikowane (w kategorii senior) na listach zawodników Polskiego Związku Tenisowego.

Fot. Andrzej Piechocki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*