Rekordowa liczba kursów

Uniwersytet Otwarty UAM działa od października 2016. Od tego czasu zorganizowanych zostało  118 kursów dla około 3000 słuchaczy.

Rozpoczyna się  niebawem trzeci rok działalności. W pierwszym, jesiennym trymestrze uniwersytet  zaproponuje rekordową liczbę 96 kursów – te najpopularniejsze z poprzedniego roku oraz blisko 50 zupełnie nowych. Zapisy rozpoczęły się  7 września.  Pierwsze zajęcia  w połowie października. Uroczysta inauguracja roku akademickiego odbędzie się 11 października o godz. 18 w Małej Auli Collegium Minus UAM przy ul Wieniawskiego 1.

Oferuje się kursy w formie klasycznych zajęć uniwersyteckich,  a więc wykładów i ćwiczeń a nawet laboratoriów, które trwają przez cały semestr (od 15 do 30 godzin). Spotkania odbywają się w różnych terminach, ale  najczęściej tylko raz w tygodniu, w dni powszednie (popołudniami i wieczorami) oraz w weekendy. To oferta dla wszystkich zainteresowanych już od 16 roku życia, a więc również uczniów szkół średnich aż po najstarszych, bez względu na poziom dotychczasowego wykształcenia. Na zakończenie kursu słuchacz otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wykładach, a po zdaniu egzaminu (dobrowolnego) uzyskuje dodatkowo świadectwo z osiągniętymi efektami kształcenia i oceną.

Wszystko to za stosunkowo niewygórowaną cenę od 160 zł za 15 godzinny wykład. Bez żadnych zbędnych formalności, kandydat wchodzi na stronę internetową, wybiera kurs, potem płaci i już może realizować swoje plany i spełniać marzenia.

Szczegóły naszej oferty i regulamin kursów na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM: www.uo.amu.edu.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*