Przypomnienie

Niezależne Zrzeszenie Studentów, przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego, zaprasza młodych naukowców i działaczy do podzielenia się swoimi osiągnięciami natury naukowej, społecznej czy artystycznej.

XIV edycja konkursu Studencki Nobel skupiona jest wokół: propagowania rozwoju nauki, literatury i sztuki; wsparcia idei wolontariatu; ułatwienia młodym, zdolnym artystom i naukowcom rozwijania pasji i zainteresowań. To jedyny taki program stypendialny stworzony przez organizację studencką. Skierowany jest do studentów szkół wyższych z całej Polski, którzy wyróżniają się ambicją, ciężką pracą oraz zaangażowaniem. NZS pragnie, by program ułatwiał młodym ludziom rozwijanie swoich pasji, zainteresowań. a przede wszystkim dodatkowo motywował do podejmowania kolejnych działań.

Aby aplikować na Studenckiego Nobla 2023, wystarczy wejść na stronę https://www.studenckinobel.info/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy do 31 marca 2023. Zachęcamy do obserwowania social mediów projektu https://www.facebook.com/StudenckiNobelpl

Grafika: materiały prasowe NZS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*