Przyjdź i usłysz football!

Jeśli jesteś osobą niewidomą lub niedowidząc, to możesz zostać częścią naszej blind footballowej, nowo powstającej, drużyny. Właśnie rozpoczynamy zapisy do niej. Poznańska jest pierwszą w województwie wielkopolskim, a piątą w kraju.

Czym jest blind football? To odmiana piłki nożnej dla osób niewidomych i słabowidzących. Zawodnicy z pola wspomagani są przez widzących: bramkarza, trenera oraz przewodnika.Nie musisz być zawodnikiem. Ba, możesz nawet nie znać zasad gry. Liczymy na twoje dobre chęci i zaangażowanie, a wtedy na pewno się uda.  

To doskonała okazja, by przekonać się, że osoby niewidome (i niedowidzące) potrafią się integrować, grać w piłkę nożną, a tym samym bardzo dobrze się bawić i rehabilitować. Przyjdź i usłysz football!  Wyślij swoje zgłoszenie poprzez kontakt do trenera-koordynatora: 

Grzegorz Jakubowski  FB: www.facebook.com/BlindFootballPL mail: blindfootballpoland@gmail.com  tel. 602 12 99 55. 

Poszukujemy także chętnych wolontariuszy, którzy zechcą wesprzeć nasze przyszłe działania (m. in. pomóc przy organizacji treningów oraz meczów, zostać przewodnikami  dla niewidomych, wspomóc przy transporcie/dojazdach, promocji, zbiórkach i wielu innych aspektach funkcjonowania drużyny).  #blindfootball #niewidzeprzeszkod
Zapraszam! BLIND FOOTBALL POZNAŃ. Grzegorz Jakubowski, koordynator Region Wielkopolska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*