Promocja bardzo osobistej płyty

W poznańskim klubie Schron za miesiąc koncert jednego z najważniejszych polskich raperów – VNMa. Będzie on promował swoją ostatnią, bardzo osobistą płytę „Czuz Tu Daj Najs”.
Została ona świetnie odebrana zarówno przez fanów, jak i środowisko hip-hopowe. Na Facebooku czytamy o niej: „Umysł VNMa przez ostatnie półtora roku zmienił się na tyle, że on sam po raz pierwszy w życiu poczuł potrzebę spotkania się po kolei z najbliższymi mu ludźmi w celu objaśnienia im, za pomocą monologu, co się z nim dokładnie stało. Ów monolog każdorazowo trwał niemal godzinę więc po którymś razie raper postanowił podzielić się zmianami jakie zaszły w jego życiu z wszystkimi bez wyjątku. „Czuz Tu Daj Najs” to konceptualny album, na którym VNM wygłasza przyjacielowi przejrzysty, w większości terapeutyczny dla samego autora monolog o swojej przemianie w detalach okraszonych często bolesną dla niego szczerością. Akcja ma miejsce w restauracji, przyjacielem jest słuchacz.”
VNM pochodzi z Elbląga. Przygodę z rapem rozpoczął kilkanaście lat temu. Koncertuje w kraju i poza jego granicami (Bułgaria, Czechy,Holandia, Islandia, Szkocja, Wielka Brytania, Włochy). W Poznaniu usłyszymy go 29 listopada w klubie Schron o godz. 21. Bilety: www.biletomat.pl oraz w dniu koncertu na bramce.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*