Prelekcje oraz warsztaty

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Poznań zaprasza na konferencję Mental Health Day, która odbędzie się on-line w dniach 5-6 grudnia 2020. 

Wydarzenie to będzie źródłem użytecznej wiedzy dotyczącej zdrowia psychicznego oraz prewencji zaburzeń psychicznych. Obejmie prelekcje eksperckie, które wygłoszą specjaliści z różnych obszarów psychologii i zdrowia publicznego oraz warsztaty rozwijające empatię wobec siebie czy umiejętności komunikacyjne. Podczas prelekcji będziecie mieli okazję rozeznać się w najpowszechniejszych w naszym społeczeństwie mitach dotyczących psychologii, psychoterapii i zdrowia psychicznego oraz dowiecie się, jak się z nimi rozprawiać. Dowiecie się, czym tak naprawdę różni się psycholog od psychoterapeuty i psychiatry oraz na czym właściwie polega terapia. Posłuchacie również specjalistów podejmujących tematy tak trudne, jak wpływ pandemii na nasze relacje z innymi i nasz emocjonalny dobrostan.

Wydarzenie skierowane jest do osób o każdym poziomie „zaawansowania” w dziedzinie psychologii oraz w każdym wieku – każdy znajdzie coś dla siebie. Jak mówią o wydarzeniu organizatorki: „wierzymy, że Mental Health Day będzie okazją do podniesienia poziomu swojej wiedzy oraz umiejętności potrzebnych do pielęgnowania własnego dobrostanu psychicznego. Chciałybyśmy, aby ta wiedza stała się czymś powszechnym i ogólnodostępnym”. Dlatego też, jeżeli akurat w tych dniach nie możesz uczestniczyć w konferencji – nie martw się. Prelekcje zostaną nagrane i udostępnione po to, aby skorzystać z nich mogło jak najwięcej osób.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/380949246656422

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*