Pomóżmy Agnieszce!

Fundacja Onkologiczna Nadzieja we współpracy z Wydziałem Neofilologii UAM zaprasza do udziału w charytatywnym kiermaszu w Collegium Novum, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na leczenie dr Agnieszki Wagner z WN.

130.000 zł (30.000 euro) to koszt terapii protonowej w Monachium (RPTC). To jedyna szansa na uratowanie kręgosłupa Agnieszki zajętego przez liczne przerzuty,  która może zatrzymać dalszą progresję choroby, dzięki czemu zyska ona kolejnych kilka lat życia. Do tej pory udało się zebrać 48% kwoty. To za mało!

Jak pomóc? Jeśli coś tworzysz – podziel się! Przynieś swoją twórczość do Collegium Novum w dniach 23-25 stycznia i zostaw swoje dzieło w pojemniku ustawionym przy portierni. Przykładowe artykuły: książki autorskie, własne albumy muzyczne, zdjęcia, obrazy, ale także samodzielnie wykonana biżuteria czy wszelkiego rodzaju ozdoby, przetwory owocowe, wydziergana na drutach odzież, kartki z życzeniami etc.  Jeśli nie tworzysz, ale potrafisz i lubisz piec słodkości – przynieś je w dniu kiermaszu i przekaż organizatorkom. Jeśli nie tworzysz i nie pieczesz, ale chcesz się włączyć do zbiórki – przyjdź na kiermasz, wybierz to, co się tobie podoba i wrzuć równowartość proponowanej ceny (lub więcej!) do puszki.

Do udziału w kiermaszu zapraszamy całą społeczność Wydziału Neofilologii, ale też innych zaprzyjaźnionych wydziałów i wszystkie osoby spoza UAM, które chcą wspomóc Agnieszkę w jej walce o życie.

Prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska
Prorektor ds. studenckich UAM

Fot. http://wn.amu.edu.pl/strona-glowna/content-wneo-glowny/376513-kiermasz-charytatywny-filologowie-dla-agnieszki-na-wydziale-neofilologii-uam

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*