Nie jest otwarta dla publiczności

W dniach 24 i 25 maja na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą i w Collegium Polonicum w Słubicach odbędzie się pierwsza polsko-niemiecka konferencja na temat finansowania badań naukowych ze środków unijnych.

Naukowcy oraz eksperci ds. finansowania badań naukowych będą dyskutować z przedstawicielami Krajowych Punktów Kontaktowych programów europejskich i Komisji Europejskiej na temat możliwości finansowania polsko-niemieckich projektów badawczych w ramach Programu Ramowego Unii Europejskiej „Horyzont 2020“. Tematem przewodnim konferencji są interdyscyplinarne badania z zakresu klimatu, środowiska i energii oraz nauk humanistycznych, społecznych i ekonomicznych.

Konferencja nie jest otwarta dla publiczności. Rozpocznie się w czwartek, 24 maja o godz. 13.15 w Sali Senackiej w Budynku Głównym Viadriny przy ulicy Große Scharrnstraße 59. panelem na temat finansowania wspólnych projektów badawczych ze środków unijnych. Zakończy następnego dnia o godzinie 11.30 dyskusją z udziałem Corinny Amting z Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych Komisji Europejskiej (REA) oraz doświadczonych opiniodawców wniosków projektowych programu „Horyzont 2020“ na temat „best practices“ ewaluacji projektów badawczych finansowanych przez europejski program ramowy. Dyskusja odbędzie się w Małej Auli Collegium Polonicum w Słubicach, ul. Kościuszki 1.

Fot. https://www.forschung.europa-uni.de/de/node/14561

Program i szczegółowe informacje dostępne są na stronie:
www.forschung.europa-uni.de/de/node/14561

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*