Najpierw Barcelona, potem Działdowo

Jak obiecał, tak zrobił. Znany polski raper Mata pojawił się w Działdowie na studniówce jednej ze zwyciężczyń październikowego konkursu zorganizowanego na jego Instagramie z okazji nadchodzących w tamtym czasie wyborów parlamentarnych.

Przypomnę, zainteresowani musieli spełnić kilka wymagań, aby wziąć udział w losowaniu.Po pierwsze, nie mogli mieć więcej niż 30 lat. Po drugie, mieli za zadanie wstawić zdjęcie (albo rolkę), na której będzie widoczne to, jak oddają swój głos do urny, co za tym idzie, posiadać czynne prawo wyborcze. Zatem można się domyślać, że zainteresowanie było niemałe, chętnych do wygrania było wielu, a zwycięzców dokładnie ośmiu. Pięciu z nich już odebrało swoją nagrodę, którą był wspólny wyjazd na ligowy mecz pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt. Pozostała trójka miała do wyboru, zaproszenie Młodego Matczaka wraz z formacją Gombao33 na swoje urodziny, bądź studniówkę. Do tej pory, wiemy, że przynajmniej jedna z nich skorzystała z zaproszenia.

O tym, jak bardzo wyjątkowe było to wydarzenie, może świadczyć fakt, że dyrekcja i rada rodziców z obawy przed pojawieniem się tłumów fanów, wynajęli na studniówkę ochronę.

Pomysł ten w dużej mierze spotkał się z pozytywną oceną internautów, niezależnie od gustów muzycznych.

Fot. kadr z klipu „3 w nocy w Międzyzdrojach”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*