Najczęściej na cztery dni

Z danych serwisu Fru.pl wynika, że Polacy na kierunek swoich podróży w okresie między 10. a 14. lutego bardzo chętnie wybierali europejskie stolice.

Na liście najczęściej rezerwowanych lotów znalazły się: Barcelona, Rzym, Londyn oraz Paryż (na zdjęciu). Zestawienie uzupełniają hiszpańskie miasta: Alicante i Malaga, a także turecka, leżąca już w Azji, Antalya. Średnie ceny za bilet w powyższych kierunkach wahały się od niespełna 250 zł (do Londynu) do blisko 810 zł (za podróż do Paryża oraz Malagi).

Bazując na danych rezerwacyjnych Fru.pl, możemy stwierdzić, że nasi klienci chętnie decydują się na krótkie wypady do romantycznych miejsc jako formę spędzania Walentynek. Najczęściej są to wycieczki czterodniowe (jedna na pięć wszystkich rezerwacji) lub pięciodniowe, ale nie brakuje też krótszych, trzydniowych wypadów, na które postawił nasz co dziesiąty klient. Taki okres pobytu na miejscu wydaje się być optymalnym, by móc w pełni poczuć klimat europejskich miast i być może… Zakochać się także w nich mówi Marta Gałuszka, Brand Manager Fru.pl.

Fot. Andrzej Piechocki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*