Mecz o przetrwanie w Kazaniu

 Już jutro na Mistrzostwach Świata mecz pomiędzy piłkarskimi reprezentacjami Polski i Kolumbii. Zapowiada się bardzo emocjonująco.

Obie drużyny, które przegrały swoje spotkania w pierwszej kolejce, walczą o przetrwanie. Mecz w Kazaniu będzie przekazywany na żywo przez  TVP 1, TVP Sport, TVP4K  oraz w internecie. Rozpoczyna się on o godzinie 20, wcześniej uwagę telewidzów zajmować będą dziennikarze, komentatorzy i eksperci w studiach piłkarskich Rosja 2018. TVP prognozuje rekord oglądalności. I przypomina, że podczas meczu Polska – Senegal przed telewizorami zasiadło 15,5 miliona osób. W strefach kibica biało-czerwonych dopingowało wówczas 700.000 osób.

Bukmacherzy stawiają na wygraną Kolumbii, która zaliczana jest do czołowych drużyn Ameryki Południowej. Kursy na to spotkanie wystawił również STS, największy legalny bukmacher na rynku polskim.  Tutaj m. in. najwyższy kurs na wygraną Polaków – 3,41. Na remis uzyskamy u niego kurs 3,40, na zwycięstwo Kolumbii 2,15.

Nie ustają spekulacje dotyczące składu i ustawienia biało-czerwonych. Niektórzy mówią wręcz o rewolucji, poza formacją ataku.

Fot. z ekranu tv TVP1 HD

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*