Komplet kibiców na trybunach

Zaledwie trzy godziny wystarczyły, aby bilety na jeden z najbardziej elektryzujących meczów w Polsce wyprzedane zostały niczym świeże bułeczki. Mowa, oczywiście, o spotkaniu Lecha z warszawską Legią, która 9 kwietnia przyjedzie do Poznania w ramach 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Podobnie jak w ostatnim domowym spotkaniu z Górnikiem Łęczna, grę piłkarzy „Kolejorza” obejrzy komplet widzów, czyli ponad 40 tysięcy. Władze Lecha postanowiły wynagrodzić osoby posiadające karnet na cały sezon, umożliwiając im kupno aż dziewięciu biletów w przedsprzedaży, z czego wiele osób skrzętnie skorzystało. Na portalach aukcyjnych bez problemu odnaleźć można je za trzykrotnie wyższą cenę, co wywołało burzę w środowisku kibicowskim. Przez pierwsze trzy dni sprzedaży prawo do obejrzenia meczu z trybun zagwarantowało sobie 24 271 kibiców. W czwartek o godzinie 9 ruszyła sprzedaż otwarta, która zakończyła się już po trzech godzinach.

Spóźnialscy mają jeszcze szansę na zdobycie wejściówki w licznych konkursach partnerów biznesowych i sponsorów „Kolejorza”, które udostępnia oficjalny fanpage Lecha Poznań na Facebooku.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*