Klamka zapadła. „MatPat” wnet… emerytem

Twórca internetowy Matthew Patrick, znany z prowadzenia kanału „Game Theory” na platformie YouTube, zdecydował się ogłosić odejście na emeryturę.

Zamierza opuścić swój kanał w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Obiecał realizację jeszcze 9 filmów. Oprócz swojego flagowego kanału dotyczącego teorii na temat gier komputerowych, „MatPat” był twarzą także czterech innych, bardzo podobnych projektów. Zajmowały się one analizowaniem i teoretyzowaniem na temat: filmów, rynku gastronomicznego oraz mody. Uzupełnieniem tego jest archiwum transmisji na żywo.

„Game Theory” wybiła się w internecie przede wszystkim ze względu na kontrowersyjną naturę tworzonych teorii. Często przedstawiają one pocieszne postacie z gier wideo – w mrocznym, niejednokrotnie brutalnym aspekcie. Wiele franczyz udzielonych na gry wspięło się dzięki tym teoriom na wyżyny popularności. Jedną z nich jest „Pięć koszmarnych nocy” – seria horrorów, która niedawno doczekała się głośnej adaptacji filmowej. „MatPat” dostał w niej niewielką rolę.

Link do ostatniego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=8R1_TqU68yo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*