Już 3 października!

„Moc Słowa”* powraca z 5 kotami, artystycznymi kotletami i historycznymi escape roomami. Sezon 2 na horyzoncie, sprawdź, co przygotował dla nas NibyPodcast!

Już 3 października ponownie wypłyną w eter. Od swej ostatniej na łączach bytności pracowali ostro, gromadząc tematy, rozmówców z rozmówczyniami i patronów. Wszystko po to, by móc zaprosić nas w porywającą pogoń za mocą słowa i jej gangiem w relacji twórca-odbiorca.

Co i jak na nas działa, co przyciąga, a co odpycha? Czy i jak jest to wykorzystywane?  Z 7 przewodnikami przyjrzymy się temu dokładnie w 5 odcinkach. Czasowo dłuższych, zgodnie z obietnicą twórców. Co w nich na ciebie czeka? Historia, dziennikarstwo i influenserstwo. Nie zabraknie porównań, filmów i kotletów. Artystycznych, rzecz jasna. Do tego gotowanie kryminału i Moc Słowa przy ołtarzu, no i mamy to: nibypodróż jak się patrzy!

Co zrobić, by wziąć w niej udział? Obserwować projektowe media: Instagrama, Spotify oraz YouTube. Słyszymy się w eterze, już 3 października!

Grafika: Julia Kaczmarek

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Edycja 2023.

*serwis „Sic! e-gazeta studencka” należy do grona medialnych patronów projektu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*