30. edycja już za nami. Jubileuszowa Gracja Cup

Upał nie wpłynął na poziom rywalizacji. Tenisistki, na pełnych obrotach i z zapałem, prawie dziesięć godzin walczyły w Kortowie o każdą piłkę. Zarówno na kortach odkrytych, jak i w balonach.

Gracja Cup – Turniej Deblowy Kobiet im. Jolanty Kwinty ma wieloletnią tradycję. Tegoroczny był jubileuszowy – 30. We wszystkich jego edycjach uczestniczyła Małgorzata Kiełbowicz, uhonorowana w szczególny sposób przez organizatorki, nagrodzona brawami przez koleżanki.

Kolejne mecze (1-setowe z tie-breakiem do siedmiu oraz złotym punktem w gemach) rozgrywane były na sześciu kortach w formule grupowo-pucharowej; turniej pocieszenia rozegrany został w formule pucharowej. Finał 30. Gracja Cup był zwycięski dla pary Małgorzata Pilaczyńska – Żaneta Łukasiewicz (na zdjęciu), która pokonała parę Małgorzata Pięta – Anna Głowacka. Odebrały one puchary i atrakcyjne nagrody.

Żadna z uczestniczek Gracja Cup 2024 nie wracała do domu bez upominku. A to za sprawą sponsorów, którzy wspierają ten turniej. Są wśród nich: Akademicki Tenis Krystyna Muzolf, BelldecoHome, Cross Fit, Graty do Chaty, Marchewkowe Pole, MIROX Fabryka Okien i Drzwi, Puromedica, Sunstar Europe SA., Technifibre, Up To You.

Zwycięska para deblowa Małgorzata Pilaczyńska – Żaneta Łukasiewicz.

Małgorzata Kiełbowicz (po lewej) nie opuściła ani jednej edycji turnieju Gracja Cup.

Fot. autor

Fot. nr 2 – archiwum organizatora turnieju

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*