Grille jak… kaloryfery

Maj to miesiąc kolejnej, już trzynastej edycji, Wielkiego Grillowania UAM. Zamiast zajęć w wydziałowych salach – plenerowa impreza z piknikiem w tle.

Tegoroczne grillowanie odbyło się w dniach 7 i 8 maja. Jak zawsze, uczestników było wielu.  Studenci mieli wstęp wolny, pozostali musieli nabyć bilety lub karnet. Mimo wciąż jeszcze niezbyt wiosennej aury, pierwszy dzień wydarzenia zgromadził sporą widownię na koncertach rockowych kapel, w tym gwiazdy wieczoru, Pidżamy Porno.  Rozgrzały one publiczność do czerwoności.

Także drugiego dnia frekwencja na Kampusie Morasko dopisała. Legendarny już na polskiej scenie raper O.S.T.R jest równie dużym magnesem, jak artyści dnia pierwszego. Dla tych, którzy narzekali na warunki podczas środowych koncertów, czwartkowa aura przygotowała smutną niespodziankę. Pogoda pogorszyła się, padał przelotny deszcz, temperatura znacząco spadła. Nie od dziś jednak wiadomo, że student, to ktoś wyjątkowo zaradny. Dowodem na to była liczba grilli, które tego dnia pełniły funkcje nie tylko kulinarne, ale i grzewcze. Z godziny na godzinę tłum pod sceną gęstniał.

Tegoroczne Wielkie Grillowanie, mimo niesprzyjających warunków pogodowych, z pewnością zaliczyć można do niezwykle udanych. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół, a studenci odwdzięczyli im się obecnością pod sceną, świetną zabawą i pozytywnymi reakcjami.

Fot. Maciej Jarmoliński

Tagi: grillowanie, Morasko, koncert, piknik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*