Dwa projekty edukacyjne NZS

Niezależne Zrzeszenie Studentów to największa organizacja studencka w Polsce. Realizuje aktualnie edukacyjne projekty społeczne „Drogowskazy Kariery” oraz „Studencki Nobel”.

Mają one zasięg ogólnokrajowy. „Drogowskazy Kariery” skupiają się na organizacji wydarzeń edukacyjnych, podczas których studenci poznają swoje przyszłe potencjalne ścieżki zawodowe. Z kolei „Studencki Nobel” jest inicjatywą stypendialną, która umożliwia uzyskanie cennego wsparcia finansowego dla studentów wyróżniających się osiągnięciami z zakresu naukowego, artystycznego i społecznego. 

W ramach tych inicjatyw organizujemy konferencję „3W – woda, wodór, węgiel. Platforma wsparcia technologii”. Dziś – nie tylko jako Polska, ale cały świat – stoimy w obliczu ogromnych wyzwań cywilizacyjnych, ponieważ zmiany klimatu postępują szybciej, niż początkowo zakładaliśmy.  Dlatego w najbliższych latach i dekadach czekają nas wielkie zmiany, związane przede wszystkim z koniecznością transformacji gospodarki w kierunku zeroemisyjności. Dlatego organizujemy wydarzenie, które ma na celu popularyzację wiedzy na temat teraźniejszego i przyszłego wykorzystania tych trzech kluczowych dla gospodarki zasobów.  

Na konferencji wystąpią prelegenci ze świata nauki i biznesu. Partnerem Strategicznym projektu jest Bank Gospodarstwa Krajowego, który rozpoczął popularyzację Idei 3W. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie: https://idea3w.org/

Konferencja odbędzie się 19 kwietnia 2023 o godzinie 10 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Na widownię zaproszeni zostaną przedstawiciele partnerów wydarzenia oraz studenci zainteresowani omawianymi tematami.  

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia będą publikowane na bieżąco na Facebooku: https://fb.me/e/1aopLlrW1

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*