Dobry prognostyk przed US Open

Winston-Salem Open 2019 i Bronx Open 2019  zapewne złotymi zgłoskami zapisane zostaną  w historii polskiego tenisa ziemnego. W trzech finałach turniejów ATP i WTA  triumfowali biało-czerwoni.

Tę świetną passę zapoczątkowali Łukasz Kubot z brazylijskim partnerem Marcelo Melo. W grze podwójnej pokonali Amerykanów Nicholasa Monroe i Tennysa Sandgrena. To już 25. tytuł w karierze Polaka. Potem pierwsze zwycięstwo w turnieju WTA odniosła poznanianka Magda Linette po zaciętej 3-setowej walce z Włoszką Camilą Giorgi. 3 sety rozegrał także Hubert Hurkacz. Pokonał Francuza Benoita Paire’a; po raz pierwszy od 37 lat  polski tenisista triumfował w turnieju ATP.

Nie ma wątpliwości, to dobry prognostyk przed US Open rozpoczynającym się jutro w Nowym Jorku.

Fot. ilustracyjne Andrzej Piechocki

5 komentarzy do Dobry prognostyk przed US Open

  1. Ciekawa sprawa z tym Hurkaczem. Tenisista z Wrocławia ciężko i sumiennie pracuje na swój sukces. Ile dzieli go i niepokornego ,,Jerzyka” Janowicza. To przepaść. Widać, że po zakończeniu kariery przez A. Radwańską w polskim tenisie niekoniecznie musimy mieć posuchę.

  2. Mecz Hurkacza był morderczy gdy idzie o czas i intensywność grania. Też lubię tenis. Imponuje mi Federer. Facet ma już swoje lata, a wciąż jest w gazie.

    Dzisiaj Linette powalczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*