Bezpłatną ścieżką do sukcesu

12 stycznia 2018 odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet w ramach programu „Sukces TO JA”. Jest on skierowany do kobiet chcących powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę lub zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić działalność gospodarczą bądź start-up.

Warsztaty poprowadzą Olga Zarachowicz, ekspertka z zarządzania zasobami ludzkimi, laureatka wielu nagród z obszaru Employer Branding oraz Anna Flis – doświadczona liderka z 17-letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric, mentorka i wykładowczyni, twórczyni trzech start-up’ów, na co dzień zarządza firmą Training Designers. Będzie także możliwość udziału w motywacyjnym warsztacie dr. Marcina Kochanowskiego, psychologa i wykładowcy na SWPS.

„Sukces TO JA” to dziś największy i najbardziej kompleksowy program aktywizacji zawodowej kobiet  w Polsce, zainicjowany przez Fundację Sukces Pisany Szminką i firmę Coca-Cola. Tworzy go ponad 40 ekspertów, którzy są specjalistami w różnych dziedzinach od rekrutacji, budowania modelu biznesowego, pozyskiwania funduszy, marketingu, po komunikację w mediach społecznościowych. Program został stworzony w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby uczestniczek, zarówno w zakresie dostępnych form uczestnictwa jak i tematów. Osoby zainteresowane mogą zapisać się na kursy online, uczestniczyć w warsztatach i konferencjach, zgłosić udział w konkursie Bizneswoman roku, ale także dołączyć do lokalnych grup rozwoju, poprzez które ambasadorki programu wspierają aktywizacje kobiet w swoich lokalnych społecznościach.

Poznańskie warsztaty odbędą się 12 stycznia na Uniwersytecie SWPS przy ul. Kutrzeby 10 w godzinach 9 – 16. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział należy się zarejestrować na stronie www.sukcestoja.pl. Partnerem wydarzenia jest Uniwersytet SWPS w Poznaniu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*