Akcja trwa do 15 marca 2023

Ruszył konkurs „Czyń dobro – masz to we krwi”  w całej Polsce! Niezależne Zrzeszenie Studentów ponownie zachęca do pomocy innym i ratowania życia.

Akcja została stworzona z myślą o osobach przebywających w szpitalach – potrzebujących krwi, by na nowo cieszyć się życiem. Ponadto “Wampiriada” zajmuje się szerzeniem wiedzy, nie tylko w obszarze oddawania krwi, ale również zdrowego trybu życia – uprawiania sportu i prawidłowego odżywiania.

Akcja trwa do 15 marca 2023. Aby wziąć udział należy zaobserwować Wampiriadę na Facebooku i Instagramie, oddać krew w dowolnym punkcie RCKiK, zrobić zdjęcie udowadniające donację, a następnie udostępnić je na swoich social mediach z hasztagiem #Wampiriada2023 lub przesłać w wiadomości prywatnej. Do wygrania w konkursie są wyjątkowe gadżety.

Akcja NZS ma na celu rozprzestrzenienie świadomości o ogromnym znaczeniu krwiodawstwa – decyzja jednej osoby jest w stanie uratować nawet trzy życia! Jest to niepowtarzalna okazja do działania na rzecz innych. “Wampiriada” posiada realny wpływ na otaczającą nas społeczność i co roku angażuje coraz więcej osób oraz zwiększa swój zasięg działalności!

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/2honPQzci Zaobserwuj również główny fanpage Wampiriady aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami i akcjami na uczelniach z całej Polski!

WAMPIRIADA – studenckie honorowe krwiodawstwo, w każdej kropli życie!

https://pl-pl.facebook.com/NZSWampiriada/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*