Jesień – zima na Morasku

Wine Couture to propozycja Moniki Maciejek na sezon jesień­-zima 2011/12. Przenosi nas w świat kolorytu, aromatu wina, wspaniałych winnic i śródziemnomorskiej aury. W kolekcji odnajdziemy niezapomniany smak dobrego wina, charakterystyczną barwę, inspirujący zapach. Subtelna i estetyczna linia kolekcji pozwoli odnaleźć siebie każdej kobiecie.

Kolekcję jesienno-zimową 2011/12 zobaczymy już w najbliższą sobotę o godz. 13.30. Gdzie? Na Morasku, w budynku Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Zapraszamy!

Monika Maciejek jest absolwentką projektowania ubioru Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej Schola Posnaniensis w Poznaniu, Wydziału Artystycznego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. W 2010 roku otrzymała dyplom magisterski z wyróżnieniem z projektowania ubioru. Aktualnie jest studentką Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Projektantka prezentowała swoją twórczość ­ m.in. w pokazie finałowym OFF Fashion Festiwal 2010 (dostała się do finałowej dwudziestki), w Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar, na Warsaw Fashion Street 2009, Fundacji SPOT. Od najmłodszych lat odnajdywała przyjemność w kreowaniu wizerunku. Wyróżnikiem jej stylu jest elegancja, wyrafinowanie oraz odkrywanie kobiecego piękna przez podkreślanie sylwetki odpowiednim krojem. Projektantka tworzy dla kobiet wymagających, ceniących sobie oryginalność oraz najwyższą jakość w postaci tkanin i wykończenia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*