Nagrody za 2012 znaków

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012. W związku z tym Poznań, jako współorganizator mistrzostw, zaprasza jego mieszkańców oraz Wielkopolan do udziału w konkursie WELCOME TO POZNAŃ.

Warunki uczestnictwa są bardzo proste. Wystarczy napisać felieton opisujący walory miasta i samych poznaniaków. Felieton ma być kierowany do kibiców, którzy będą gościć w 2012 roku w stolicy Wielkopolski. Ważne jest, aby prace nadesłane na adres er@um.poznan.pl miały w tytule dopisek „KONKURS” i nie przekraczały 2012 znaków. Organizatorzy oczekują, że nadesłane teksty podkreślą wyjątkowość Poznania oraz gościnność i otwartość gospodarzy.

Nagrodą w konkursie jest jednodniowy wyjazd do studia TVN w Warszawie i spotkanie z dziennikarką Katarzyną Werner, która jest ambasadorem Poznania – Gospodarza UEFA EURO 2012. Dodatkowo przewidziano także zestawy gadżetów przygotowanych na EURO. W skład komisji konkursowej wchodzą Anna Szpytko, red. Andrzej Niczyperowicz oraz Zbigniew Talarczyk.

Wyniki zostaną ogłoszone 1 czerwca 2011. Lista zwycięzców będzie dostępna na stronie internetowej www.poznan.pl w zakładce UEFA EURO 2012, tam można się również zapoznać z pełnym regulaminem konkursu.

Sic! zachęca do udziału w konkursie studentów, zwłaszcza dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Fot. Sic!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*