Nie wiesz, co kupić pod choinkę?

Szukasz niebanalnych ozdób świątecznych? Jak co roku, nie wiesz, co kupić mamie pod choinkę? A może chcesz zagłębić się w tajniki sztuki decoupage? Jeśli tak, odwiedź koniecznie V Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych (4-7 grudnia) w pawilonach 6 i 6a Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ulicy Bukowskiej).

Na wystawie m.in. grafiki, rzeźby, fotografie, rysunki, szkło, ceramika, tkaniny, biżuteria, unikatowe ubiory, rzemiosło artystyczne, dekoracje, ozdoby świąteczne. Nie zabraknie także wyrobów rękodzieła ludowego. Niemałą atrakcją są warsztaty decoupage oraz szkolenie z filcowania. Koszt poszczególnych kursów, w zależności od tematu, od 20 do 95 zł.

Szczególnym wydarzeniem festiwalu będzie wystawa „Poznaj Zmiany 2008”- Polskiego Salonu Sztuki, na której zostaną przedstawione prace znanych polskich malarzy, grafików i rzeźbiarzy.

Wstęp na festiwal jest wolny. Godziny otwarcia: 4 grudnia 13.00-20.00, 5 i 6 grudnia 10.00-20.00, 7 grudnia 10.00-18.00. Więcej informacji na stronie http://festiwal.mtp.pl.

A może wystawa natchnie nas, aby w tym roku podarki dla najbliższych wykonać własnoręcznie?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*